hft coin - Boğa Sözlük
hashflow, diğer blok zincirleriyle uyumlu bir şekilde çalışabilen ve özellikle sıfır kayma (zero slippage) ve mev (miner extractable value) korumalı işlemler sunan merkeziyetsiz bir borsa platformunu temsil eder. bu platform, kullanıcılarına dijital varlıklarını güvenli ve verimli bir şekilde takas etme olanağı sunar ve bunu birçok blokzincir ağı üzerinde gerçekleştirme yeteneği ile fark yaratır.

hashflow'un sunduğu dikkate değer bir özellik, alım-satım işlemlerinde herhangi bir fee veya komisyon alınmamasıdır. bu, kullanıcıların işlemlerini daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak tanır ve daha fazla getiri elde etmelerine yardımcı olur. ayrıca, hashflow'da işlemler belirli bir fiyat üzerinden gerçekleşir, bu da sıfır kayma (zero slippage) sağlayarak kullanıcıların işlemlerini bekledikleri fiyatlar üzerinden yapmalarını garanti eder.

hft coin istatistikleri

hft token, erc-20 standartlarına tamamen uygun bir biçimde üretilmiştir ve toplam arzı 1.000.000.000 adeti bulmuştur. bu token, platform üzerinde yönetişim işlevi görmek üzere tasarlanmıştır ve aynı zamanda geliştirici ekip, hft token'in platforma özgü kullanım alanlarını artırmayı hedefler.

hft token'ın ilk etapta üretilen 1.000.000.000 adet arzının dağılımı oldukça çeşitlilik gösterir. yatırımcılar için ayrılan miktar 'i oluştururken, topluluk hazinesi %1'lik bir paya sahiptir. topluluk ödülü ,58 oranında dağıtılmıştır, böylece platformun aktif topluluğunu teşvik etmeyi amaçlar. ekosistem gelişimi için ayrılan miktar ,61'dir ve gelecekteki işe alımlar için %2,5 ayrılmıştır. danışmanlar için %1,5 pay ayrılırken, ekip üyelerine ,32 oranında bir pay tahsis edilmiştir. son olarak, launchpool için %1,5 ayrılarak farklı kullanım alanları ve hedefler için kaynak yaratılmasına katkıda bulunur.