binance’deki bu altcoin balinaların gözdesi oldu - Boğa Sözlük
kripto para sektöründeki kritik süreç devam ediyor. lider kripto para birimi bitcoin‘in (btc) halen 25 bin – 27 bin dolar aralığında akümüle olmaya devam etmesi, yatırımcıların btc’nin yeni gerçekleştireceği kırılımın yönünü merak etmesine neden oluyor.

son süreçte her ne kadar bitcoin daha çok yatay hareketler sergiliyor olsa da, bazı kripto varlıklar btc’den ayrışıp kendi iç dinamikleri doğrultusunda sert kırılımlar gerçekleştirmekte.

tellor (trb) sektörün gündeminde yer alıyor!
i̇şlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası binance‘de listelenmiş bir proje olan tellor (trb), son 1 aylık süreçte 4 katlık bir artış gerçekleştirdi.

ağustos ayının ortalarında 10 dolar seviyelerinden işlem gören trb, an itibariyle 41 dolar seviyelerinde konumlanıyor. trb’deki bu dev artış yine kripto balinaları sayesinde gerçekleşti.
trb'den son dönemde güzel kazançlar elde edenler oldu. özellikle türev piyasada açılan bol "x" li işlemlerde yüksek kazançlar gördüm sosyal medyada. ancak şahsi olarak türev piyasayı hiç tercih etmiyorum. benim için spot piyasa bile yeterince riskli.