band coin - Boğa Sözlük
band protokolü (band), blok zincir teknolojisinin önemli bir gelişmesi olarak karşımıza çıkar. bu teknoloji, gerçek dünya verilerini blok zincir üzerine sorunsuz bir şekilde entegre edebilme yeteneği sunar. aynı zamanda zincir içi ve zincir dışı arasındaki veri akışını hızlandırmak ve kolaylaştırmak için gerçek dünya verileri ve api'lerini akıllı sözleşmelerle bağlayabilme yeteneği ile öne çıkar. band, bu işlevselliği ile bir veri platformundan çok daha fazlasını sunar.

band protokolü'nün temel özelliği, gerçek dünya verilerini kullanabilme kabiliyetidir. bu veriler arasında spor karşılaşmalarının istatistikleri, hava durumu raporları, rastgele sayılar, fiyat akış verileri gibi çeşitli bilgilere erişim sağlayabiliriz.

band coin kurucuları

band protocol (band), 2017 yılında soravis srinawakoon, paul chonpimai ve sorawit suriyakarn tarafından tasarlanmış ve piyasaya sürülmüş bir kripto para projesidir.

band protocol'ün mevcut ceo'su soravis srinawakoon, özellikle ericsson gibi büyük bir şirkette yazılım mühendisi olarak uzun yıllar çalışmış deneyimli bir isimdir. srinawakoon, aynı zamanda the boston consulting group'ta yönetim danışmanlığı görevini de üstlenir. teknoloji ve finans alanlarındaki bilgi birikimi, band protocol'ün başarılı bir şekilde gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamıştır.