abd’nin dev bankası ripple’dan övgüyle bahsetti - Boğa Sözlük
dijital ödeme alanı her geçen gün gelişirken bank of america, ripple'ın blockchain teknolojisiyle ödemeler sektöründe önemli bir role sahip olacağına inanıyor. diğer yandan ripple, son zamanlarda uluslararası ödemeler alanında adından sıkça söz ettirmeye başladı. şirket, son olarak asya-pasifik’in önemli bir pazarı olan singapur’da büyük ödeme kuruluşu lisansı alarak önemli bir adım attı.

bunun yanında ripple, sınır ötesi ödemeler konusunda sbi holdings, suudi arabistan para otoritesi (sama), banco santander, western union, bae exchange ve american express gibi önde gelen finans kuruluşlarıyla yaptığı stratejik anlaşmalarla bu alandaki hakimiyetini artırmaya devam ediyor.

bank of america hazine ürünleri başkanı venkat es, ripple’ın asya pasifik bölgesindeki büyümesinin dikkate değer bir gelişme olduğunu düşünürken şirketin, gelecek dönemlerde ödemeler sektörüne hakim olacak potansiyele sahip olduğunu söyledi.
Ripple da bekleyenler bir gün turnayı gözünden vuracak gibime geliyor. Dava sürecinin de sonuna gelindi sanırım. Xrp bir gün hayal edilemez seviyelere gelebilir ama yatırımcısı yıldı gerçekten yıllardır.